skip to Main Content

III edycja Młodzieżowego Pucharu Polski w Krynicy-Zdrój – komunikat organizacyjny

Już 8 i 9 stycznia rozegrana zostanie III edycja Młodzieżowego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim w ramach Programu PolSKI Mistrz. Młodzi alpejczycyc będą rywalizować w dwóch slalomach gigantach w ośrodku narciarskim grupy PKL Jaworzyna Krynicka w Krynicy Zdrój. Komunikat organizacyjny i wszelkie szczegóły znajdują się w załączniku.

>>>KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY<<<

Zgłoszenia

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać przez system https://pzn.sts-live.pl/ do piątku 6 stycznia 2024 roku do godziny 20:00. Klub, który zgłosi zawodników po upływie wskazanego terminu zgłoszeń, zostanie obciążony opłatą 100zł za każdego zawodnika. Zgłaszani zawodnicy musza posiadać opłacone POLpunkty. Limit ilościowy dla innych krajów wynosi dwóch zawodników w każdej kategorii wiekowej. Zawodnicy są zgłaszani przez swoje Związki Narciarskie na druku FIS na adres biuro@sport-timing.pl

Informacje organizatora

Koszt karnetów dla uczestników z Polski pokrywa PZN. Kaucja za karnet wynosi 10zł. Trenerowi przysługuje jeden karnet do 10 zawodników z danego klubu. Powyżej 10 zawodników można otrzymać kolejny karnet.

− Opłata startowa dla obcokrajowców wynosi 20 euro (90zł) za dzień zawodów. Koszt karnetów dla obcokrajowców zgodnie z cennikiem stacji.

− Obecność na odprawie technicznej kierowników drużyn jest obowiązkowa. Każdy klub może być reprezentowany przez jednego (1) oficjalnego przedstawiciela – trener klubowy. Ewentualna nieobecność musi być usprawiedliwiona oraz musi zostać podane zastępstwo.

− Organizator zapewnia medale (1-3) i dyplomy dla zawodników i zawodniczek za miejsca 1-6.

− Koszt zagubionego (nieoddanego) numeru startowego wynosi 100 złotych brutto. Dotyczy to również nieoddanych numerów zawodników, którzy nie startowali bez uprzedniego zgłoszenia tego faktu w biurze zawodów.

− Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na obiektach sportowych oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków.

− Organizator ma prawo do zmiany programu zawodów w zależności od warunków atmosferycznych oraz liczby zgłoszonych zawodników.

− Zawody rozegrane zostaną zgodnie z NRS i Wytycznymi Sportowymi PZN

Program zawodów

7.01.2024, niedziela

  • 18:00 – weryfikacja zgłoszeń (opcjonalnie na grupie WhatsApp)
  • 19:00 – odprawa kierowników drużyn i akceptacja list startowych (Stacja dolna kolei gondolowej).

8.01.2024, poniedziałek

  • slalom gigant

9.01.2024, wtorek

  • slalom gigant

*program minutowy zostanie podany podczas odprawy technicznej.

Back To Top